Spa w ogrodzie? To możliwe!

Zaproszenie do salonu odnowy biologicznej jest popularnym prezentem z okazji rocznicy ślubu, urodzin czy innych istotnych wydarzeń. Pokazuje to, jakim świętem może być dla wielu osób pobyt w takim miejscu. A gdyby zamiast weekendowego wyjazdu zafundować sobie osobiste spa we własnym ogrodzie?

Duży wybór wanien sprawia, że można znaleźć model, który dzięki umieszczeniu na tarasie, w ogrodzie czy w domu zapewni użytkownikom komfortowe warunki do wypoczynku. Decydując się na inwestycję, pojawia się wiele wątpliwości dotyczących funkcjonalności jacuzzi.

Czy montaż jest bardzo trudny?

Wbrew pozorom zamontowanie wanny spa nie musi być skomplikowane. Wystarczy ustawić ją w przygotowanym miejscu. Model jest gotowy do użytku po podłączeniu go do instalacji wodnej. Często już na etapie składania zamówienia można ustalić wiele indywidualnych kwestii, jak np. ułożenie panelu sterującego. Integracja urządzenia z tarasem będzie nieco trudniejsza, dlatego warto skorzystać z usług specjalisty, który pomoże bezpiecznie ją tam zainstalować.

Jakie wyposażenie ma wanna spa?

Najczęściej jacuzzi wyposażone są w elektryczny sterownik, umożliwiający odpowiednie ustawienie temperatury, oświetlenia i dysz. Celem tych ostatnich jest masowanie użytkowników strumieniami ciepłej wody. Pozwala na to wbudowana grzałka do jej podgrzewania. O czystość cieczy dbają elementy takie jak filtr i ozonator. Ozon działa bakteriobójczo i sprawia, że kąpiący się czują przyjemny zapach.

Co zrobić z jacuzzi zimą?

Okazuje się, że dzięki izolacji wanna ogrodowa także zimą może być użytkowana przez amatorów spa. Nawet mróz za oknem nie przeszkadza w korzystaniu z jacuzzi. Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie zimowego przyjęcia, którego atrakcją będzie możliwość gorącej kąpieli w ogrodzie. Wystarczą ciepłe szlafroki i dużo dobrego humoru, aby zafundować gościom niepowtarzalną atrakcję.

Gdzie znaleźć indywidualny projekt?

Na rynku można znaleźć różne wanny ogrodowe. Mimo to wiele osób ma swoje preferencje dotyczące jej kształtu, wielkości, czy funkcjonalności. Poszukując indywidualnego (lub standardowego) projektu, dobrze znaleźć doświadczonego producenta tych urządzeń, który dzieląc się swoją wiedzą, pomoże zoptymalizować najważniejsze dla klienta cechy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *